HAKKIMIZDA

Son yıllardaki çevre koşullarının hızla değişimi ve teknolojik gelişmelere paralel olarak, çevre kirliliği de hızlıca artmaktadır. İnsanlar artık yaşam mekânların da huzurdan uzak, stres dolu günler geçirmektedir.

Günümüzde Daha iyi bir çevre için çevre düzenlemesi, bitkisel uygulamalar, otomatik sulama sistemlerinin kurulması, otomatik damlama sulama, bakımı, arıza tespiti ve onarımı gibi peyzaj uygulamaları önem kazanmıştır.

Firmamız Aygül Peyzaj, 1990 yılında  Murat AYGÜL ve Server AYGÜL   tarafından kurulmuş olup Tasarım, Projelendirme, Proje Yönetimi,  Bitkisel ve Yapısal Uygulama, Danışmanlık konularında hizmet vermektedir.
Firmamız, villa bahçeleri, kafe, restoran gibi küçük ölçeklerden kent parkı, üniversite kampüsleri, otel ve turistik tesisler, yerleşim alanları, alışveriş ve iş merkezleri, fabrika ve sanayi bölgeleri, oyun, spor, kamu ve rekreasyon alanları gibi büyük ölçeklerde de değişen çevre koşullarına ve uygulamanın yapılacağı bölgenin ekolojik koşullarına uygun peyzaj tasarımı ve uygulamalarını uzman kadrosuyla yıllardır sürdürmektedir.

Aynı zamanda kafe, restoran, iş ve alışveriş merkezleri ve bunun gibi kapalı ticari alanlarda uygulanmaya başlanan sigara yasağı bu yerlerin devamlılığının sağlanması açısından bir engel oluşturmakta ve bu tip ticari yerlerde açık alanların ve terasların önemini bir kat daha arttırmaktadır. .

Firmamızın ana amacı, müşterilerimizle karşılıklı konuşarak, onların istekleri doğrultusunda fikir alışverişinde bulunarak, tasarım ve uygulamayla ilgili ortak bir zemin bulmak ve bunu kaliteli ve profesyonel ekibimizle olanaklar doğrultusunda alana fonksiyonel, estetik ve doğayla bütünleştirerek yansıtmaktır.